loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Algan bilgisayar olarak 1995 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet üzerine kurulu politikamız ve müşteri memnuniyetimiz öncelikli olmakla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Aynı zamanda vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti sayesinde, müşterilerimizi doğru yönlendirerek kısa sürede olumlu sonuçlar elde ederek, işlerini aksatmadan devam etmektedirler.

Başlıca Hizmetlerimiz; Notebook Tamiri, Anakart Tamiri, Monitör Tamiri, , Veri Kurtarma, Yedek Parça ve Notebook Parça Satışıdır. Konusunda eğitimli ve deneyimli teknik servis kadrosu ile garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Diğer bir yandan, güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemleri, yangın detektörleri ve marka olarak Başlıca Uranium , Cenova, Avenır, Kedakom, Ürünlerinin tedarik ve satışını yapmaktayız.

Algan Bilgisayar kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb.) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Algan Bilgisayar teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Algan Bilgisayar, Sefaköy Bilgisayar Teknik Servisi olarak, başarıyı ve kaliteyi kendine misyon belirlemiş, sektörde deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımızla, sektörde Sefaköy Algan Bilgisayar Tamiri çatısı altında İstanbul Küçükçekmece’de1995’den beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek bir çok kurumsal veya bireysel kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir bilişim firmasıdır.

Teknik servisimizde garantide olan ve garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak bilgisayarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlara, hem yerinde hem de teknik servis merkezimizde destek vermekteyiz.

Algan Bilgisayar, alanında uzman ve tecrübeli teknik ekibimizle sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı bilgisayarlarınız veya donanımınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir.
Ücretsiz bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra Bilgisayar onarımına geçilmektedir. Bilgisayar servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre genellikle 1 ile 2 iş günü arasında değişmektedir.