loading

Alarm Güvenlik Sistemleri

Alarm Güvenlik Sistemleri

Alarm Güvenlik Sistemleri

Alarm Sistemleri

Daha Güvenli ve Bol Kazançlı Günler Mümkün

Uzman  kadromuz ile teknolojik yenilikleri harmanlayarak oluşturduğumuz kurumsal alarm sistemi çözümlerimiz, şirketinize en uygun maliyetle yüksek koruma sağlıyor.

Algan Bilgisayar Network Hizmetleri olarak; kurumsal alarm sistemi çözümlerimiz ve alarm izleme merkezimiz ile geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz.

Kurumsal alarm sistemi çözümlerimizi sunarken, farklı sektörlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek her bir kurumu ayrı bir proje olarak değerlendiriyoruz. Örneğin Türkiye’nin en ücra köşesinde yer alan bir banka ATM’si ile şehrin en kalabalık noktasında yer alan bir giyim mağazasının birbirinden farklı ihtiyaçlarını uzman mühendis kadromuz ile keşif aşamasından itibaren titizlikle değerlendirip, en uygun maliyetle yüksek güvenlik sağlıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm süreçlerde her türlü sorusuna cevap alabileceği şekilde ücretsiz elektronik güvenlik danışmanlığı desteğimizi sunuyoruz.

Tüm Türkiye’de yaygın ağları ile hizmet veren tekstil, gıda, kozmetik gibi çok noktalı perakende zincirlerinden, ülkemizin en büyük banka ve finans kurumlarına kadar çok farklı sektörlerden, alanında öncü ve lider kurumlarla olan iş birliğimiz sonucunda aldığımız olumlu geri bildirimler oldukça mutluluk verici.

Bizler tüm güvenlik açıklarınızı deneyimimiz ve güvendiğimiz kurumsal alarm sistemi çözümlerimiz ile kapatırken, siz sadece iş akışınıza, hedeflerinize, yatırımlarınıza ve kazancınıza odaklanmanın avantajını yaşayacaksınız.

Standart Güvenlik Anlayışına Yeni ve Etkili Bir Boyut Kazandırdık

Son dönemde dikkat çeken ‘Algan Bilgisayar Network Hizmetleri Alarm Sistemleri’ adını verdiğimiz yeni ürünümüz ise güvenlik anlayışını bir adım daha öteye taşıyor.

Algan Bilgisayar Network Hizmetleri Görüntülü Alarm Sistemleri, standart alarm sistemlerden farklı olarak müşterilerimize, görsel kanıt eşliğinde video ile alarm doğrulama imkanı sunuyor. ‘Video Doğrulamalı Alarm Sistemlerimiz’ mobil olarak uzaktan kontrol edilebildiği gibi bireysel kullanıcıların olduğu kadar tüzel kullanıcıların da ihtiyaçlarına cevap vererek alanın güvenliğini sağlıyor.

Video ile Alarm Doğrulama Nasıl Çalışır?

Kurumunuza, işletmenize, şubenize ya da mağazanıza herhangi bir izinsiz giriş durumunda kameralı hareket dedektörleri olay anının 10 saniyelik videosunu Algan Bilgisayar Network Hizmetleri Alarm İzleme Merkezi'ne iletir.

Algan Bilgisayar Network Hizmetleri Alarm İzleme Merkezi tarafından bu videonun içeriği incelenerek, oluşan alarm durumunun sebebi ve gerçekliği tespit edilir. 

Gerçek bir tehlike ve korunan alanın ihlali tespit edildiğinde ise, saniyeler içerisinde Securitas Alarm Merkezi kolluk kuvvetleri ile irtibata geçer.